Penzion Sněžné Panský dům Vříšť
 
ADRESA Penzion Panský dům Vříšť
Vříšť 1
Sněžné 59203
Česká Republika
Pension-Snezne-Pansky-Dum@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s
Penzion Panský dům Vříšť ubytování Sněžné Aktuální počasí mlha
Penzion Sněžné Panský dům Vříšť - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Sněžné Panský dům Vříšť - disponuje restauracíPenzion Sněžné Panský dům Vříšť -  je k dispozici připojení na internetPenzion Sněžné Panský dům Vříšť -  je k dispozici letní terasaPenzion Sněžné Panský dům Vříšť - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Sněžné Panský dům Vříšť - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Sněžné Panský dům Vříšť - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Sněžné Panský dům Vříšť - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
Doporučte tyto stránky:

Penzion Panský dům Vříšť / Sněžné

Penzion Panský dům Vříšť poskytuje ubytování na Vysočině v blízkosti Nového Města na Moravě v Chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy. Penzion svým hostům nabízí stravování v restauraci a vnitřní bazén. V okolí penzionu lze v létě provozovat pěší turistiku, cykloturistiku a v zimě lyžování.

Vysočina Sněžné - Vříšť ubytování
Penzion Panský dům má pro své hosty připraveno 7 komfortně zařízených pokojů s možností přistýlek. Dále je v penzionu apartmán pro 2 - 4 osoby - kuchyň, velký pokoj, a apartmán pro 2 - 6 osob s kuchyní a třemi pokoji. Pokoje a apartmány jsou vybaveny koupelnou a WC, satelitní TV. 

Penzion Panský dům restaurace - školení
Od 17. 6. je otevřená restaurace s vynikající kuchyní, která nabízí teplá jídla po celý den. Restaurace je dělená na kuřáckou a nekuřáckou část. V ceně za ubytování je zahrnuta snídaně. Penzion i restauraci si lze pronajmout i na soukromé oslavy, školení nebo kurzy. K dispozici je společenská (výuková) místnost.  

Vříšť penzion Panský dům služby 
Parkování bez poplatku je zajištěno na hotelovém parkovišti. V penzionu Panský dům ve Vříšti na Vysočině je k pronájmu a to nejen pro hosty penzionu bazén s protiproudem až pro 6 osob. Masáže na objednávku.

Velkoprostorové šachy: Nachází se přímo na nádvoří Panského domu. Je možné si jen tak rekreačně zahrát nebo uspořádat šachový turnaj.

V letních měsících super cyklistické trasy v okolí. V penzionu je půjčovna horských kol 1den (8 hod) 350,- / kolo. K dispozici je letní venkovní posezení a ohniště vhodné například k opékání špekáčků.

Ubytování Vříšť Sněžné Nové Město na Moravě a okolí
Penzionu Panský dům Vříšť na Vysočině a jeho okolí nabízí ideální podmínky pro Vaši rekreaci a aktivně strávenou dovolenou. V zimě můžete využít běžkařské tratě v návaznosti na hlavní trasu, která vede cca 1 km od penzionu. Ve Sněžném u Sokolovny je možné si pronajmout antukový tenisový kurt. V Novém Městě na Moravě - městská památková zóna, je přímo na náměstí Horácké muzeum. Žďárské vrchy to je oáza klidné a čisté přírody v srdci České republiky.